Szeroki zakres usług

Ciągłe inwestowanie w najnowocześniejszy park maszynowy i technologie umożliwia naszej firmie podążanie za trendami rynkowymi i realizację najtrudniejszych zadań produkcyjnych stawianych przez zleceniodawców.

Montaż ręczny

Montaż odbywa się na praskach ręcznych i pneumatycznych oraz na specjalistycznym oprzyrządowaniu dla poszczególnych wyrobów. Zawiera w sobie przygotowanie elementów do dalszego montażu poprzez odpowiednie formowanie detali, wciskanie elementów, nitowanie, krępowanie itp. Montujemy drobne wyroby do skomplikowanej elektroniki i szaf sterowniczych


Montaż SMD

Oferujemy profesjonalny montaż SMD na automatach firmy I-Pulse, wraz z kompleksowym przygotowaniem produkcji. Może być to montaż jednostronny lub dwustronny, z lutowaniem ołowiowym i bezołowiowym. Dodatkowo uzupełniamy płytki montażem przewlekanym (THT) z nakładaniem powłok ochronnych (lakierowanie). Prawidłowe położenie komponentów i jakość procesu jest weryfikowana przez nowoczesne systemy SPI i AOI firmy KOH YOUNG


Konfekcja wiązek kablowych

Wykonujemy wiązki kablowe stosując normę IPC 620 w/g dokumentacji klienta oraz wg zamówienia, opracowując własną dokumentację. Konfekcję wykonujemy wraz z zaciskaniem różnego rodzaju styków oraz opisami przewodów, metodą atramentową i termiczną. Posiadamy bogaty park maszynowy dzięki, któremu możemy sprostać wymaganiom naszych klientów.


Nadruki

Nanoszenie nadruku na elementach z tworzyw sztucznych metodą TAMPO-PRINT


Lutowanie ręczne i automatyczne

Lutowanie elementów przy użyciu cyny bezołowiowej i ołowiowej odbywa się na liniach firm ERSA i SEHO w atmosferze azotu. Lutowanie ręczne przeprowadzane jest przy pomocy stacji lutowniczych posiadających ciągłą kontrolę temperatury grotów. W procesie lutowania stosujemy normę IPC 610.


Projektowanie i wykonawstwo urządzeń i testerów elektronicznych

Aby spełnić wymagania naszych klientów projektujemy, budujemy i doskonalimy wyposażenie produkcyjne w celu realizacji zamówień. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie wszelkiego rodzaju testerów umożliwiających przeprowadzanie szerokiej gamy testów elementowych, funkcjonalnych, bezpieczeństwa oraz Burn In.