wybierz język

Praca

Firma TABEMAX Sp.J. specjalizująca się w produkcji podzespołów mechanicznych i elektronicznych poszukuje kandydata na stanowisko:

KONTROLA OPTYCZNA I NAPRAWY

Wymagania:
  • wykształcenie elektroniczne,
  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • umiejętność lutowania.
Zadaniem zatrudnionych osób będzie:
  • sprawdzenie poprawności montażu oraz jakości lutowania na płytkach
  • ewentualna naprawa: uzupełnienie elementów, poprawienie lutowania, usunięcie zwarć itp.
Praca w systemie trzyzmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: tabemax@tabemax.com.pl, lub osobiście w siedzibie firmy.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez TABEMAX - Bernard Grzanka, Maciej Drecki Spółka Jawna, z siedzibą przy ul. Betonowej 1 w Białych Błotach, 86-005 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/94/WE (Dz. Urz. UE L119 z 4.5.2016 r.).

Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.


Miejsce pracy: Białe Błota, ul. Betonowa 1