wybierz język

O nas

zdjęcie TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki jest prywatną firmą produkcyjną, działającą od 1991 r. w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Firma jest dostawcą usług produkcyjnych w zakresie montażu podzespołów i wyrobów gotowych dla przemysłu elektronicznego, telekomunikacyjnego, motoryzacyjnego, medycznego i maszynowego.

Specjalizujemy się w produkcji:

  • przełączników i złączy,
  • pulpitów sterowniczych dla przemysłu maszynowego i medycznego,
  • zasilaczy sieciowych i ładowarek,
  • joysticków analogowych,
  • dźwigni wielofunkcyjnych,
  • wiązek kablowych,
  • oraz montażu płytek drukowanych (EMS).

zdjęcie W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie produkcji podzespołów elektronicznych. Potrafimy szybko zareagować na zmieniające się potrzeby rynku. Naszą dewizą jest, aby na rynek trafiały wyroby jak najlepszej jakości oraz spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni lat możliwy był dzięki zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej, logistycznej i produkcyjnej.

Spółka świadczy usługi montażu ręcznego, półautomatycznego oraz automatycznego. Wykwalifikowana kadra, posiadająca odpowiednią wiedzę popartą szkoleniami zagranicznymi i krajowymi organizowanymi przez jednostki zewnętrzne, pozwala firmie realizować produkcję z powierzonych materiałów i technologii, jak również stosować własne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne. Produkujemy wyroby w oparciu o własne zakupy materiałów dostarczanych przez kwalifikowanych dostawców. We wszystkich działach (logistyki, handlowym, technologicznym, produkcyjnym oraz w kontroli jakości) zatrudniamy osoby biegle władające językami obcymi (niemieckim, angielskim, francuskim), co pozwala firmie na szybkie reagowanie i rozwiązywanie problemów bieżącej współpracy z klientami zagranicznymi.

Mamy doświadczenie w realizowaniu krótkich oraz długich serii produkcyjnych.

Naszym celem jest, by usługi spełniały najwyższe światowe standardy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy. Inwestujemy w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz aparaturę kontrolno-pomiarową.

zdjęcie

Własna baza transportowa pozwala na terminowe realizowanie zadań logistycznych. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie w ciągu 48 h własnym transportem, posiadającym stały monitoring, dostarczyć towar na terenie Europy. Magazyny wysokiego składowania, w których utrzymywana jest stała temperatura oraz wilgotność powietrza, pozwalają przechowywać zarówno detale jak i wyroby gotowe w odpowiednich warunkach.

Wdrożyliśmy jeden z najnowocześniejszych systemów ERP "Microsoft Dynamics AX" pozwalający w efektywny sposób zarządzać przedsiębiorstwem. Dzięki temu, nasi kontrahenci posiadają dostęp on-line do zasobów produkcyjnych.

TABEMAX S.J. dostarcza skomplikowane wyroby elektroniczne i elektrotechniczne do uznanych odbiorców na całym świecie.