wybierz język

Certyfikaty

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom naszych klientów dotyczących jakości zarówno produktów jak i świadczonych przez nas usług opracowaliśmy i wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem oparty o wymagania specyfikacji technicznej ISO/TS 16949:2002(E) oraz norm ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004. Prawidłowe funkcjonowanie systemu potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty.

Certyfikat 9001, 14001 Certyfikat 16949 Certyfikat VDE 1, 14001 Certyfikat VDE 2

Najwyższe kierownictwo przywiązuje ogromną wagę do wysokich standardów obowiązujących w naszej firmie, czego wyrazem są opracowane i wdrożone Polityki jakości.

Polityka jakości Polityka środowiskowa

Jakość w firmie Tabemax weryfikowana jest przez wykwalifikowaną kadrę tak kontrolerów, jak i pracowników produkcji, obejmuje wszystkie etapy procesu od dostarczenia materiałów i komponentów od dostawców zewnętrznych do dostarczenia gotowych wyrobów do klienta.

Monitorowanie i pomiary procesów dokonywane są za pomocą najnowszych programów pomiarowych oraz wysokiej jakości sprzętów pomiarowych takich firm jak: Mitutoyo, Carl Zeiss, Rockwell i Kneissl Messtechnik, które podlegają wzorcowaniu i sprawdzaniu w zewnętrznych jednostkach wzorcujących, zgodnie z wytyczonym przez pełnomocnika ds. jakości i środowiska harmonogramem.